Тийнейджър от Алберта предприема действия, след като е посочен като мъртъв в годишника на гимназията
Реми Лабукан споделя, че спомените за това, че е бил унизен, най-сетне са избледнели, спомените са толкоз ужасни, че той смени учебното заведение.
Той завършваше приблизително учебно заведение това лято, подготвен за идната глава от живота, когато отвори годишника си, с цел да види, че той и други транссексуални възпитаници от Foothills Composite High School в Окотокс, Алта., са били посочени.
„ Това беше просто призрачен сън “, сподели 18-годишният юноша в изявление.
„ Написах писмо (до нашия директор) и споделих: „ Това не е наред и това би трябвало да се поправи. “
„ Да ме назовават с дребното име, даже инцидентно, е просто необичайно. Това ми подсети за предишното и тези мемоари не постоянно е добре да се връщам обратно. “
Именуването се отнася до името, обещано на транссексуален човек при раждането, само че към този момент не употребява след прехода.
Речни...
Прочетете целия текст »




