Режисьор е подписал с базираната в Хонконг Dirty Monkey Films

...
Режисьор е подписал с базираната в Хонконг Dirty Monkey Films
Коментари Харесай

Кустурица ще снима следващия си филм в Китай

Режисьор е подписал с основаната в Хонконг Dirty Monkey Films Group. Емир Кустурица ще осъществя идващият си филм в Китай. Той ще бъде основан на текстове на Фьодор Достоевски от 19 век, като сега се работи по сюжета. „ Филмът ще споделя за моралните алтернативи от книгите на Достоевски, само че ще се развива в друга среда “, показа Кустурица. „ Идеята е да покажем главните аспекти в текстовете на съветския публицист от позиция на китайското общество и по този начин да приближим концепциите на съветския публицист до актуалната ни действителност. “

Според сръбския режисьор още неозаглавеният филм ще се развива в актуален Китай, а основният персонаж ще е жена, която има проблеми със зрението и се нуждае от скъпо лекуване във Франция.

Премиерата на последния му филм, „ On the Milky Road “ с Моника Белучи, се състоя на филмовия фестивал във Венеция предходната година.
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР