Реал (Мадрид) започна по отличен начин сезона си в Шампионската

...

Контузията на Бензема не би трябвало да е сериозна

Реал (Мадрид) стартира по отличен метод сезона си в Шампионската лига, откакто реализира безапелационна победа с 3:0 в гостуването си на Селтик в първи мач от груповата фаза.

Домакините съумяха да се опълчват на носителя на трофея в шампионата през първата част, само че през втората мадридчани взеха своето. Единственото, което помрачи вечерта за " лос бланкос " бе травмата на Карим Бензема, който напусна терена след половин час игра, откакто няколко минути накуцваше.

" Изглежда, че няма нищо притеснително, само че би трябвало да изчакаме до на следващия ден. Първата оценка е, че не е нещо съществено. Все още не сме наясно дали казусът е в коляното или мускулен ", успокои почитателите след срещата Анчелоти.

Днес Бензема ще премине спомагателни прегледи, с цел да се откри тъкмо какъв е казуса, само че в лагера на отбора се надяват той да е на линия, в случай че не за дуела с Майорка през уикенда, то най-малко за този против Република България Лайпциг през идната седмица.