Реал Мадрид стана известен с това, че пуска видеозаписи за

...
Реал Мадрид стана известен с това, че пуска видеозаписи за
Коментари Харесай

Телевизията на Реал атакува наряда за предстоящото “Ел Класико”

Реал Мадрид стана прочут с това, че пуска видеозаписи за рефери, а последният им беше оповестен в навечерието на финала за Купата на Краля против Барселона на " Ла Картуха ".

По-рано тази седмица беше доказано, че рефер на Ел Класико ще бъде Рикардо Де Бургос Бенгоетчеа, който е един от най-опитните съдии в испанския футбол.

Телевизията на Реал Мадрид акцентира хипотетичните неточности, позволени от Бенгоечеа в мачове с присъединяване на " лос бланкос ".

" С баския рефер Реал Мадрид има единствено 64% ​​победи. От друга страна, Барселона има 81% победи. Невероятна разлика, към която също се прибавя, че тимът на Карло Анчелоти завоюва единствено два от последните пет мача с него на терена. Но най-впечатляващото е, че макар че Рикардо де Бургос Бенгоетчеа е интернационален арбитър от 2018 година, УЕФА има в никакъв случай не го е назначавала за мач от Шампионската лига. ФИФА също не е разчитала на него за нито едно от своите надпревари. В Испания обаче това към този момент ще бъде третият му край сред Реал Мадрид и Барселона след Суперкупите от 2017 и 2023 година Признание в Испания, което той няма на интернационално равнище, само че все пак той продължава да реферира мачове от този диаметър ", споделят от Реал Мадрид ТВ.

Надеждите на всички забъркани в мача са да мине без несъгласия, какъвто беше казусът с предходните две срещи сред Барса и Реал този сезон.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР