Реал Мадрид победи Севиля с 1:0 в среща от 23-ия

...

Лука Модрич осигури победата на Реал М над Севиля в Ла Лига

Реал Мадрид победи Севиля с 1:0 в среща от 23-ия кръг на испанската Ла Лига на стадион " Сантяго Бернабеу ". В воин за домакините се трансформира хърватинът Лука Модрич, който размени в 75-ата минута Начо Фернандес.

В 10-ата минута Лукас Васкес откри резултата, само че попадението беше анулирано от ВАР заради засада.

Домакините бяха по-активният тим, само че съумяха да вкарат чак в 81-ата минута, когато резервата Лука Модрич си освободи пространство на ръба на наказателното поле и стреля. Топката се отби в гредата и влезе в мрежата.

С триумфа Реал събра актив от 65 точки на върха в подреждането в Ла Лига. Втори са първенците от Барселна с 8 по-малко - 57 точки. Севиля е на 15-а позиция с 24 точки.