Реал (Мадрид) допусна нова грешна стъпка в Шампионската лига. Белите

...

Реал едва се спаси от загуба срещу Брюж, Кабаков съдия на мача

Реал (Мадрид) позволи нова неверна стъпка в Шампионската лига. " Белите " приключиха наедно 2:2 вкъщи с Брюж в мач от група " А ". Срещата бе ръководена от българския арбитър Георги Кабаков с помощници Диян Вълков и Мартин Маргаритов.

Еманюел Денис (9,39) вкара два гола за белгийския отбор, а за " кралския клуб " точни бяха Серхио Рамос (55) и Каземиро (85).

Реал остава с едвам точка в групата, до момента в който Брюж има два пункта.

Срещата предстоящо стартира с домашен напън. В 9-ата минута Брюж провежда отлична офанзива, при коят Денис прати топката в мрежата. Първоначално бе маркирана засада и Георги Кабаков не зачете гола. След консултация с ВАР стана ясно, че попадението е постоянно и белгийците излязоха напред в резултата.

Реал потегли да търси равнене. Близо до гол бе Лука Модрич, само че ударът му след подаване на Карвахал мина около гредата.

В 28-ата минута Миньоле реагира ослепително и мазета удар с глава на Варан. Шест минути по-късно Тау излезе самичък против Куртоа, само че вратарят избави.
 Снимка 445605
Източник:

Гостите нанесоха втория си удар в 39-ата минута. Тогава Денис още веднъж бе изведен самичък против вратаря и не сбърка.

Реал стартира второто полувреме с неспирни офанзиви, само че Азар и Каземиро не съумяха да се разпишат.

В 54-ата минута Денис можеше да оформи своя хеттрик, само че влезлият на почивката Ареола избави.
 Снимка 445603
Източник:

Секунди по-късно Серхио Рамос вкара с глава, а Кабаков още веднъж анулира попадението след сигнал за засада от своя асистент. След консултация с ВАР стана ясно, че бранител на белгийците покрива бранителя и голът бе приет.

В 84-ата минута Рууд Формер бе изпъден с втори жълт картон. При центрирането от последвалия директен свободен удар Каземиро изравни резултата с глава.
 Голямо самопризнание - Георги Кабаков ще свири на Реал (Мадрид) в Шампионската лига

Повериха му дуела на " кралете " с Брюж

До края на дуела " белите " пробваха да стигнат до надвит гол, само че най-хубавата опция пропусна Рамос.