Реал Бетис загуби с 0:1 гостуването си срещу Селта в

...

Реал Бетис със сходна загуба като Лудогорец в гостуването си на Селта

Реал Бетис загуби с 0:1 гостуването си против Селта в мач от седмия кръг в Примера дивисион. Първото попадение бе маркирано в деветата минута, когато Габриел Веига с акуратен удар донесе триумфа на отбора.

Гостите от Севиля, които са в една група с българския първенец Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа, останаха с човек по-малков 20-ата минута, откакто червен картон получи Луис Фелипе.

След почивката гостите пробваха да наваксат, само че Набил Фекир и Мартин Монтоя пропуснаха основни положения за гол.

Севилци заемат четвърто място в класирането с 15 точки, до момента в който Селта е на десето място.
 Флорентино Перес напира за Суперлигата: Младите хора все по-малко се интересуват от футбола