РБ Лайпциг и Манчестър Сити си поделиха по едно полувреме,

...

Лайпциг спъна Ман Сити

РБ Лайпциг и Манчестър Сити си поделиха по едно полувреме, с цел да завършат 1:1 и да оставят развръзката в 1/8-финала от Шампионската лига за реванша в Англия. Гостите преобладаваха до почивката и разумно поведоха посредством Риад Марез (27), само че след паузата домакините се усъвършенстваха доста и справедливо изравниха посредством хърватина Йошко Гвардиол (70). Така немците стопираха огромния любимец за оценката, който съвсем беше обезоръжен на " Ред Бул Арена ".
" На реванша може да полудея и да играем с девет нападатели. Те бяха с наведени глави. Казах им: Защо сте с наведени глави? Вдигнете ги, играхте доста добре ", разгласи мениджърът на Сити Пеп Гуардиола.
В другия мач Интер надделя вкъщи Порто с 1:0. Белгиецът Ромелу Лукаку (86) вкара единственото попадение, малко откакто гостите от Португалия останаха с човек по-малко.>
Източник: duma.bg