Разводът на Златка Райкова и Карен Хачатрян още не е

...
Разводът на Златка Райкова и Карен Хачатрян още не е
Коментари Харесай

Кога се разведе, кога го забърса?! Златка Райкова: Новият ми мъж ме учи на много неща!

Разводът на Златка Райкова и Карен Хачатрян още не е финализиран изцяло, а двамата към този момент са с нови хора до тях. Карен е явен - той пръв оповести аферата си с дъщерята на Веско Маринов (доведената му, де...), която спекулация май ще се трансформира в по-сериозна връзка, само че ще забележим.

Днес и Златка Райкова реши да не остава по-назад - по какъв начин по този начин ще се мине тя, някогашният й с нова, а тя лапа мухите - парадокс! И ето, че русокоската се похвали с ново завладяване, което я учило на доста неща. Като за начало - на боулинг.

Златка не стопира да се хвали пред приятелките си, че задобрява бързо на играта, която до през вчерашния ден й била непозната и не я влечала, само че въпросният съумял да я зариби и възпламени.

" Мил е, доста е интелигентен, грамотен е и се държи с мен по този начин, както различен мъж до момента не го е правил. Чувствам се все едно съм принцеса... гняв ме е единствено, че не съм се срещнала с него преди години. Тогава нямаше да направя тези неточности ", чурулика Райкова пред околните си, само че продължава да крие самоличността на новия си мъж.

Дали той действително съществува, или е следващият опит на Златито да натрие носа на Карен и да покаже на всички какъв брой е мечтана и вървежна, това занапред ще забележим.

Инфо: Crimesbg.com

Тагове: Карен Хачатрян Златка Райкова Златка Райкова и Карен Хачатрян бракоразвод мъж нов мъж боулинг
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР