Разследването по така наречения случай Суджукгейт продължава. Прокуратурата повдигна обвинения

...
Разследването по така наречения случай Суджукгейт продължава. Прокуратурата повдигна обвинения
Коментари Харесай

Суджукгейт: Повдигнаха обвинения на бизнесмен от Добрич

Разследването по по този начин наречения случай " Суджукгейт " продължава. Прокуратурата повдигна обвинявания на четвърти човек. Петър Малджиев е разследван поради закана за ликвидиране и опит за насила, заяви Нова тв.

 

Към момента по делото са привлечени като обвиняеми бившият народен представител от ГЕРБ Живко Мартинов, някогашният шеф на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Добрич Веселин Колев и Розалина Брайкова, шеф на Областната дирекция по сигурност на храните в Добрич.

" Петър Малджиев бил притежател на два хотела в курортно населено място Кранево, казино в Добрич и други търговски обекти. Назад във времето е бил началник на " Аполо и Болкан " и е бил обвързван с някогашните силови групировки.

През месец ноември тази година, по отношение на почналото наказателно произвеждане против Живко Мартинов, Малджиев се заканил с ликвидиране на двама от очевидците по делото, а по отношение на трети се опитал да упражни насила, като го заплашил със разпра, с цел да го стимулира да отдръпна към този момент подадени показания против Мартинов и Колев ", настояват от прокуратурата.

Ако бъде приет за отговорен, Малджиев може да получи наказване до 6 години отнемане от независимост за всяко едно от трите от закононарушения. Той е на независимост против подписка. 

Всяка минута очаквай сензационна вест в PETEL.BG!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] 24 часа в денонощието!

Публикувай непосредствено самичък без цензура във "Фейсбук " групата ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко забавно!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР