Централното командване на САЩ обяви, че бригадни разрушители на ВМС действат в Персийския залив
Разрушители с управляеми ракети на Военноморски сили на Съединени американски щати не престават интервенциите си в Персийския залив, откакто минаха през Ормузкия пролив, заяви Централното командване на Съединени американски щати в Близкия изток (CENTCOM).
„ Като част от задача „ Свобода “, американските сили интензивно спомагат за напъните за възобновяване на преноса за комерсиално мореплаване. Като първа стъпка, два търговски кораба под американски байрак сполучливо минаха през Ормузкия пролив и безвредно не престават пътуването си “, се споделя в изказването.
Началникът на CENTCOM адмирал Брад Купър съобщи, че „ американските военни оказват помощ на интернационалната общественост да възвърне потока на международната търговия, до момента в който Корпусът на гвардейците на ислямската гражданска война, въпреки това, прави всичко допустимо, с цел да тероризира и заплашва комерсиалното мореплаване “.
„ Като част от задача „ Свобода “, американските сили интензивно спомагат за напъните за възобновяване на преноса за комерсиално мореплаване. Като първа стъпка, два търговски кораба под американски байрак сполучливо минаха през Ормузкия пролив и безвредно не престават пътуването си “, се споделя в изказването.
Началникът на CENTCOM адмирал Брад Купър съобщи, че „ американските военни оказват помощ на интернационалната общественост да възвърне потока на международната търговия, до момента в който Корпусът на гвардейците на ислямската гражданска война, въпреки това, прави всичко допустимо, с цел да тероризира и заплашва комерсиалното мореплаване “.
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ




