Райна, която празнува на 30 септември чукна 42 години.  Тя

...
Райна, която празнува на 30 септември чукна 42 години.  Тя
Коментари Харесай

Ванга избира името й и става нейна кръстница: Наша певица чукна 42, но не й личат

Райна, която чества на 30 септември чукна 42 години.  Тя е родена в град Сандански. Името й е определено откакто татко й отива при баба Ванга, с която имат предварителна спогодба. Той извършва заръката на пророчицата и занася поръчаните легенче, кукла и цветя. Баба Ванга взима карамфилите, избира един от тях и споделя: „ Райна ще се споделя детето, и по този начин ще я наричате, няма да й преиначавате името. “

След един месец пророчицата става кръстница на Райна. Райна е буйно и палаво дете и добра ученичка. В 6-и клас се записва на курсове за манекени, в това време тренира и спортни танци. Малко по-късно се записва да тренира карате, учи национално пеене и тренира лека атлетика. Преди да стартира кариерата си на певица, Райна е професионален модел в организация „ Интерсаунд “ в продължение на пет години.

На днешния ден тя сервира подарък към своите многочислени фенове – красива фолклорна мелодия, която към този момент има собствен автентичен видеоклип.

“Катерино, добродушно пиле “ е една от обичаните песни, които изпълнителката на “Пайнер “ на драго сърце пее на своите концерти. Музиката и текстът са национални, аранжимента е на Димитър Динев, а режисьор на лентата е Иван Димитров – Torex.

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР