Райна изненадващо обяви, че е обвързана жена при гостуването си

...
Райна изненадващо обяви, че е обвързана жена при гостуването си
Коментари Харесай

Райна хвърли бомба: Обвързана съм

Райна изненадващо разгласи, че е обвързана жена при гостуването си в bTV преди дни, само че не даде повече детайлности . Тя обаче направи сериозна забележка на водещия, че й задава доста нетактични и интимни въпроси и изрично даде да се разбере, че мъжът до нея няма да утвърди това. Кой е той обаче остава мистерия, още повече, че водещият изобщо не се впечатли от думите й и продължи нататък по сюжет, без да й зададе даже един въпрос.

Последната връзка, която разгласи пред публиката бе с ММА боеца Валери Тюлеков, с който се раздели преди повече от година, освен това шумно с намесата на полицията. От тогава тя не се е показвала с джентълмен, макар че сигурно не й липсват ухажори, тъй като наподобява съвършено. "Последните 10 години в медиите всеки месец ми „ поставят “ силикон, най-малко е безвъзмезден. Нямам, към момента нямам! Нямам интервенции в тази част на тялото “, призна певицата.

За фигурата си поставя старания и във фитнеса, само че не прекалява. „ Два пъти седмично – най-много. Скучно ми е, без инструктор съм, не обичам доста да ме командват! Не подлежа на надзор, почтено казано “ – сподели Райна. Тя не харесва и най-известния си прякор "Пилето на фолка ", както е известна още от времето на връзката си с Константин, който я наричаше по този метод. „ Това беше в далечната 2009-а година. Вече не съм пиле, а лебед “.
Източник: hotnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР