Рапърът Павел Николов, популярен с дуетите с колегата си Венци

...
Рапърът Павел Николов, популярен с дуетите с колегата си Венци
Коментари Харесай

Павел на Венци сменя Димо в „Игрите”


Рапърът Павел Николов, известен с дуетите с сътрудника си Венци Венц, е най-вероятният правоприемник в „ Игри на волята ” на задържания пийнал зад кормилото водещ Димо Алексиев . Актьорът най-малко към този момент отпада от рисковото риалити на Нова телевизия. Музикантът, който беше и участник в последния излъчен досега сезон, към този момент работи с Ралица Паскалева, която остава в шоуто, научи „ Уикенд ”. Двамата ще водят серия шампионати сред известни участници в шоуто, а наесен се чакат и на дребния екран.

 

Павел и Ралица към този момент се приготвят за бъдещото си партньорство в „ Игри на волята ” 7. Сезонът ще се снима през лятото, а на екран се чака през есента, само че затоплянето на почитателите стартира напълно скоро със серия шампионати, каквито до момента не са правени. В тях едни против други ще се изправят някои от най-популярните участници в досегашните издания на рисковото риалити, оповестиха от Нова телевизия. Това са спечелилите от последните 4 сезона Андрей Гридин, Алекса Ерски, Иван Рълев и Мартин Кънев, финалистите Георги Гешев, Добрин Добрев и Филип Атанасов-Фифо и спечелилите много почитатели Краси Дунев, Раду Шуляк и Светлин Митев. Те ще вземат участие в серия от общо 5 събития в разнообразни градове на страната, които ще могат да се гледат онлайн с билети, а от Нова телевизия дават обещание и да дадат опция за следене на дребен екран.

Първите две събития са свързани с родното Черноморие, където се снима шоуто – първо Южното, откъдето потегли риалитито преди 6 години (15 март в Бургас), по-късно и Северното, където се реалокира предходната година (22 март във Варна). После шампионатите се местят в София, Русе и Пловдив (съответно на 26 март, 5 и 12 април). Водещи са Ралица Паскалева и Павел Николов, а за досегашната звезда в риалитито Димо Алексиев никой нищо не загатва. Явно от Нова телевизия изрично се разграничават от него. Това става тихомълком, защото медията по този начин и не излезе с публична позиция за мястото на артиста в риалитито, откакто предходната година го хванаха пийнал зад кормилото.

От месеци текат разнообразни спекулации кой ще бъде новият водещ на „ Игрите ” след Димо. Коментираше се вид мястото на артист да бъде заето от сътрудника му Павел Иванов, нашумял най-вече с ролята на Гунди във кино лентата „ Гунди – легенда за любовта ”, защото главният спонсор на шампионатите и на кино лентата е един и същи. Също по този начин се обсъждаше, че водещ може да стане Филип Буков, само че за него Нова трябваше да се пазари с Би Ти Ви, чието лице е звездата сега. Имаше и вид Ралица Паскалева да продължи да води предаването сама, какво в първия сезон – колежката й Александра Сърчаджиева. Феновете на формата обаче най-вече упорстваха за Павел Николов. Неговото име се спрягаше от феновете непосредствено на формалните страници на риалитито в обществените мрежи, която очевидно се четат от продуцентите на шоуто. Откликвайки на всеобщото мнение, че рапърът-участник в сезон 6 може да е съвършен водещ, екипът го е поканил на проби за овакантената от Димо позиция. Преди обаче да подпише контракт, ще мине през „ генерална подготовка ” в петте срещи на звезди от предходните сезони. От метода, по който с Ралица се оправят на шампионатите, зависи дали ще го вземат за лице и на идния нов сезон.

Това няма да е първи опит на Павел да води тв предаване. Той дружно с Венци Венц води 4 сезона на „ Гласът на България ” по Би Ти Ви – от 2017-а до 2020-а в това число. Екстремното риалити, което се снима в летните жеги на пясъка, няма доста общо със сниманото небрежно в студио музикално шоу. Павел обаче към този момент е бил в „ Игрите ” в най-суровия вид – като участник. Като водещ сигурно ще му бъде по-лесно.

 

 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР