Рап звездата Дрейк загуби 1 милион долара от финала на

...

Малшанс: Дрейк заложил $1 милион на Аржентина … но за победа в редовното време

Рап звездата Дрейк загуби 1 милион $ от финала на Световното състезание по футбол в Катар сред Аржентина и Франция.

Канадският реализатор е познал крайния победител, само че е заложил крупната сума за успехна “гаучосите ” в постоянното време.

Ако това се бе случило, облагата му щеше да възлиза на 2,7 милиона $, оповестява Daily Mail.

Аржентинците играха по-добре в първите 70 минути и поведоха с 2:0 с голове на Лео Меси от дузпа и Анхел ди Мария още през първото полувреме, което сигурно е предиздвикало Дрейк да потрива ръце.

Само за две минути обаче, сред 80-та и 82-ра, огромната звезда на Франция Килиан Мбапе се разписа на два пъти и прати мача в продължения, както и залога на Дрейк в кощчето.

В последна сметка Аржентина и Франция си размениха по още един гол, а при дузпите южноамериканците имаха по-здрави нерви и ликуваха със Световната купа за трети път в своята история.
Националният тим на Аржентина не бе печелил Световно състезание от 36 години, от 1986 година
От своя страна “петлите ” играха своя четвърти край в границите на 24 години.
Източник: bg-voice.com