Ръководството не Челси вече се е спряло на две основни

...
Ръководството не Челси вече се е спряло на две основни
Коментари Харесай

Две основни кандидатури за нов треньор на Челси

Ръководството не Челси към този момент се е спряло на две съществени имена, които биха заместили Маурисио Почетино при положение, че се вземе решение клубът да се раздели с аржентинеца.

Според " Гардиън " двамата най-изявени претенденти за поста са мениджърът на Брайтън Роберто Де Дзерби и наставникът на Спортинг (Лисабон) Рубен Аморим. Същите двама експерти обаче са в листата и на Ливърпул, ако мърсисайдци не съумеят да завоюват борбата за Чаби Алонсо, който е цел №1 на клуба за правоприемник на Юрген Клоп.

Почетино подписа контракт за две години, когато дойде в Челси през лятото, само че не е по никакъв начин несъмнено, че ще остане след края на актуалната акцията. Играта и резултатите на тима са доста непостоянни, а и търпението на огромна част от почитателите стартира да се изчерпва и публиката се обърна против Почетино по време на дуела с Брентфорд предходната събота (2:2).

Според " Гардиън " в клуба няма да бързат и ще изчакат сезонът да свърши, след което ще вземат дефинитивно решение за бъдещето на Почетино. Това обаче не значи, че клубът ще бъде неопитен за евентуалната треньорска промяна, в случай че управлението вземе това решение.
 Лампард загатна, че желае да се завърне към треньорска активност
Лампард загатна, че желае да се завърне към треньорска активност

Вижте какво сподели той
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР