Ръководството на Манчестър Сити е предложило оферта на стойност 200

...
Ръководството на Манчестър Сити е предложило оферта на стойност 200
Коментари Харесай

Разкритие! От Сити са предложили 200 млн. за Меси преди три години

Ръководството на Манчестър Сити е предложило оферта на стойност 200 млн. евро на Барселона за аржентинската звезда Лионел Меси. Това се е случило през 2020 година, 12 месеца преди аржентинецът да поеме в посока Пари Сен Жермен. За предлагането разкри футболният сътрудник Андре Къри в обстойно изявление за испанския вестник AS. Според думите на сътрудника, от щаба на „ каталунците ” незабавно са отхвърлили офертата, само че единствено година по-късно изгубиха Меси без пари.

Седмици преди офертата на Манчестър Сити, Лионел Меси осведоми управлението на Барселона, че желае да напусне клуба и няма да подпише нов контракт.

„ Барселона имаше оферта от Манчестър Сити на стойност 200 млн. евро за Лионел Меси тъкмо година преди да напусне. Те обаче не желаеха да го продадат. Точно година по-рано. Те знаеха, че неговият контракт изтича ”, показа Къри.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР