Ръководството на ГЕРБ и Мария Габриел започват срещи с останалите

...
Ръководството на ГЕРБ и Мария Габриел започват срещи с останалите
Коментари Харесай

ГЕРБ започва нов кръг срещи с останалите партии

Ръководството на ГЕРБ и Мария Габриел стартират срещи с останалите парламентарни групи. Това разгласи Бойко Борисов откакто участва на част от диалога сред представители на ГЕРБ-СДС и „ Продължаваме Промяната – Демократична България “. Борисов не конкретизира на какво равнище ще бъдат водени диалозите – на лидерско или на експертно. Според него срещата сред първите две парламентарно показани обединения е била потребна.

За следващ път Борисов акцентира, че никой не е дал право на ГЕРБ и на другите партии да ръководят сами.

Той увери, че в едно бъдещо вероятно държавно управление с министър председател Мария Габриел, тя ще взема всички решения сама.

Габриел към този момент беседва с представители на Движение за права и свободи, Българска социалистическа партия и Има Такъв Народ. На срещите бяха обрисувани съществени цели за диалози на експертно равнище.
Източник: euronewsbulgaria.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР