Ръководството на Ботев (Пловдив) е отпуснало 200 билета за привържениците

...
Ръководството на Ботев (Пловдив) е отпуснало 200 билета за привържениците
Коментари Харесай

Ръководството на Ботев отпусна 200 билета за феновете на Левски

Ръководството на Ботев (Пловдив) е отпуснало 200 билета за последователите на Левски. Ето какво оповестиха " сините " на формалния си уебсайт:
 Анди Краев се разписа за сефте след 1000 минути за Левски
Анди Краев се разписа за сефте след 1000 минути за Левски

Любопитна статистика за " сините "

" Уважаеми последователи,

искащите да поддържат обичания тим в дуела против " Ботев " (Пловдив) от 5-ия кръг на Първа лига на 20 август, петък от 21:00 часа на " Футболен комплекс Ботев 1912 ", гр. Пловдив, могат да си закупят билети от през днешния ден, 18 август от формалния магазин на " ПФК Левски " на стадион " Виваком Арена - Георги Аспарухов " на цена от 8 лв..

Предимство при закупуване ще имат притежателите на членски карти и такива на абонаментни карти за сезон 2021/2022. Те могат да закупят своя пропуск от през днешния ден, 18 август, до 19:14 часа в четвъртък, 19 август, след което, в случай че има останали непродадени билети, те ще се продават свободно.

Ръководството на " ПФК Ботев " (Пловдив) отпусна 200 билета за последователите на " Левски ".
 Па Конате и Маркиньос може и да пропуснат дербито с Левски
Па Конате и Маркиньос може и да пропуснат дербито с Левски

Тепърва ще се прави оценка тяхното физическо положение
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР