Ръководството на Айнтрахт (Франкфурт) е изпратило запитване до УЕФА дали

...

Айнтрахт опипва почвата за отмяна на наказанието на Хютер

Ръководството на Айнтрахт (Франкфурт) е изпратило питане до УЕФА дали е допустимо да апелира наказването на старши треньора Адолф Хютер, който няма да може да води тима от пейката при идното посещение на Интер в четвъртък от осминафиналите в Лига Европа.

49-годишният Хютер бе изпъден на трибуните от съдията Уил Кълъм в 54-тата минута на първия мач, приключил 0:0. Австрийският експерт изрита шише с вода, откакто Кълъм отхвърли да даде дузпа за немския отбор.

Вероятността от УЕФА да анулират наказването на Хютер е оскъдна, като експертът ще би трябвало да се яви на 28 март пред УЕФА, с цел да бъде изслушан за случилото се. Съществува вид, при който даже може да бъде осъден за повече от общоприетия за такива случаи един мач. Лига Европа 1/8 кръг, четвъртък 14 март  Интер 22:00предстои  Айнтрахт Франкфурт