Ръководителят на Чечения се обърна към въоръжените сили на Украйна

...
Ръководителят на Чечения се обърна към въоръжените сили на Украйна
Коментари Харесай

Кадиров обяви награда от 500 000 долара за главите на украински националисти

Ръководителят на Чечения се обърна към въоръжените сили на Украйна с апел „ да не се опасяват от бандеровците "

Президентът на Чеченската република Рамзан Кадиров разгласи премия от 500 000 $ за главите на всеки един от украинските националистически командири. Това съобщи той самият в своя профил в Telegram, имайки поради крайнодесните военни подразделения на Украйна.

„ Обявява се премия за командирите на украинските националисти - бандеровците, "Азов ", Дудаевския батальон. Казвам това не като длъжностно лице, а като доброволец от името на патриотите на Русия, същите доброволци, които имат финансови благоприятни условия и които са изразили предпочитание да платят 500 хиляди $ за главата на всеки пълководец “, написа Кадиров, представен от.

Освен това ръководителят на Чечения се обърна към въоръжените сили на Украйна с апел „ да не се опасяват от бандеровците ". По думите му, паралелно до съветските военни те няма от какво да се плашат. "Напротив, единствено ще ускорите процеса без загуби в редиците на армията и измежду цивилното население и без заличаване на градове “, сподели той.

По-рано Кадиров съобщи, че фамилиите на съветските бойци, починали в Украйна, ще получат по 2 милиона рубли, а не 11 хиляди рубли, както "се споделя във фалшификациите на украинската страна ".

Припомняме, че преди дни Върховната рада на Украйна заяви, че украинските военни са унищожили чеченска колона покрай Гостомел, Киевска област, при което е погубен и командирът на 141-ви полк от чеченското поделение на съветската армия Магомед Тушаев.
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР