Радостин Василев: Костадинов се е капсулирал в своето усещане за

...
Радостин Василев: Костадинов се е капсулирал в своето усещане за
Коментари Харесай

Радостин Василев: Костадинов се е капсулирал в своето усещане за величие

Радостин Василев: Костадинов се е капсулирал в своето чувство за великолепие
МЕЧ ще предизвикват диалози за махането на Наталия Киселова като ръководител на Народното събрание. Това сподели в „ Денят стартира “ водачът на МЕЧ Радостин Василев.

„ Тя не се оправя като ръководител на Народното събрание. Ако тя има друго мнение би трябвало да го отбрани в зала, само че тя не го прави. Такъв безпорядък в Народното събрание не съм виждал, откогато съм в него от 2-3 години “, съобщи водачът на МЕЧ Радостин Василев.

Той дефинира бюджета като абсурден и съобщи, че от МЕЧ няма да го поддържат.

„ Наистина този бюджет е абсурден с 19 милиарда дълг, при нужни 12 милиарда. 7 милиарда ще се раздадат на държавните предприятия. Няма програмата за спорт и изкуства в учебни заведения, няма помощ за майките, няма скрининг за генетични болести, няма за просвета, няма за научни проучвания, няма да има нарастване на пенсиите, на минималната работна заплата, замразят майчинството, детските, няма нито един лев за фамилиите. Затова няма да подкрепим този бюджет “, съобщи водачът на МЕЧ,

Според него държавното управление е несигурно:

„ ГЕРБ са недопустим сътрудник за никого и унищожават всичко, до което се допрян. Правителството е доста аморфно, несигурно, грабителско – това е очевидно в бюджета. Това е най-скандалният бюджет от края на ръководството на Борисов през 2019 година. Борисов е печален, тъй като би трябвало да търси нов сътрудник “, съобщи водачът на МЕЧ Радостин Василев.

Радостин Василев разяснява, че от МЕЧ не се приближават до „ Възраждане “ и посочи, че те не чупят здания в центъра на София.

„ До „ Възраждане “ изобщо не сме се доближавали, не саботираме работата на Народното събрание, не използваме процедурни хватки, с цел да го бавим, няма да вършим 38 хиляди оферти. Това са нелепости, тези хора се подиграват с търпението на българските жители. Не пречат на никого с изключение на на себе си с такива неща. За МЕЧ Костадин Костадинов е недопустим водач – той се е капсулирал в своето чувство за великолепие и точност “, разяснява Василев.
Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР