Ради Димитров записа пълни 90 минути за своя Сепси при

...

Ради Димитров с цял мач при равенство на Сепси

Ради Димитров записа цялостни 90 минути за своя Сепси при домакинското тъждество с Херманщад от 3-ия кръг на плейофа за оставане в Лига 1 на Румъния. Срещата приключи при резултат 1:1. Другият българин в състава на домакините Стефан Велев изгледа мача от аварийна пейка и не влезе в игра.

Сепси откри резултата в 25-ата минута с попадение на Ищван Фюлоп, само че още при започване на втората част Херманщад изравни посредством Язалде в 46-ата минута.

В различен мач от кръга Волунтари победи с 3:0 Академика (Клинчени), само че българският вратар на домакините Божидар Митрев не бе в групата.

След този кръг лидер в класирането на втората осмица е Виторул с 24 точки, пред Сепси с 20 и Херманщад с 18. Волунтари е тъкмо над чертата на 5-ото място с 15 точки.