Работник е в тежко състояние след падане от сграда в Симитли
Работник е в тежко положение след рухване от покрив на постройка в Симитли, сподели за Българска телеграфна агенция шефът на дирекция „ Инспекция по труда “ – Благоевград Славянка Симитчийска.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация служащият е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт.
Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска, написа Българска телеграфна агенция.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация служащият е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт.
Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска, написа Българска телеграфна агенция.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




