Протест - шествие, срещу насилието над животните и хората, ще

...
Протест - шествие, срещу насилието над животните и хората, ще
Коментари Харесай

Протест във Варна днес срещу насилието над животни

Протест - шествие, против насилието над животните и хората, ще се организира през днешния ден във Варна.

Началото му ще бъде обещано в 16:00 часа пред Съдебната палата на площад " Независимост “. От там шествието ще поеме по пешеходната зона на бул. " Княгиня Мария Луиза “, до часовника, наоколо до постройката на Община Варна.

Протестът е по отношение на последните обществени разкрития за жестокостта над животни, осведомят уредниците Стефан Курдов и Светлана Димитрова.

Протестът ще засегне и тематиката за основаване на Комисия към Народното събрание за противопоставяне на насилието над животните.

Приканват се хора, които са против беззаконието и против всяка форма на експанзия, оповестиха още уредниците.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР