Протест против приемането на еврото ще се проведе на 31

...
Протест против приемането на еврото ще се проведе на 31
Коментари Харесай

Протест против еврото ще се проведе на 31 май

Протест срещу приемането на еврото ще се организира на 31 май от 12 ч. в София пред постройката на Народното събрание. За това заяви водачът на “Възраждане ” Костадин Костадинов в Народното събрание. Демонстрацията е проведена от жители и общественици и е подкрепена от „ Възраждане “.

Освен в столицата, акции ще има и в други градове в страната.

“Това е единственият метод – да излезем и да покажем, че тази страна не се ръководи от български избраници, а от подставени лица, хора, които извършват диктата на Брюксел в сегашния миг ”, съобщи Костадинов.

Според Костадинов за вероятен растеж на цените с оповестяването на конвергентния отчет за еврото, не са опасения, а обстоятелства.

“Във всяка една страна, където е признато еврото, след влизането на валутата в приложимост, е имало скок на инфлацията ", сподели още водачът на „ Възраждане ".
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР