Пропадането на Дунав“ (Русе) продължава и след уволнението на наставника

...

510-минутна „суша“ за „Дунав“

Пропадането на „ Дунав “ (Русе) продължава и след уволнението на наставника Веселин Великов. Хитът от предходния сезон в Първа професионална лига е в серия от 510 минути без гол за състезание след провалянето вкъщи от „ Септември “ (София) с 0:1. Последният гол за „ драконите “ бе на 16 септември при загубата от „ Верея “ с 1:2 в Стара Загора. В воин в срещата от 14-ия кръг се трансформира стражът на гостите Янко Георгиев, избавил куп положения. Единственият гол пък бе дело на Борис Галчев в самия завършек на първото полувреме.
Двубоят бе изгледан от Малин Орачев, любимецът за нов ментор на „ небесносините “.
В часовете преди срещата към този момент някогашният треньор Веселин Великов бе почетен със златна значка от кмета на града Пламен Стоилов. Отличието бе връчено за високите професионални достижения, реализирани под управлението на експерта.
Източник: trud.bg