Прокуратурата потвърди: Имало е наркотик във вейпа, пушен от загиналото

...
Прокуратурата потвърди: Имало е наркотик във вейпа, пушен от загиналото
Коментари Харесай

Прокуратурата потвърди: Имало е наркотик във вейпа, пушен от загиналото дете в Плевен

Прокуратурата удостовери: Имало е опиат във вейпа, пушен от починалото дете в Плевен (Видео)
Прокуратурата удостовери, че починалото 14-годишно момче е паднало от 7-ия етаж на жилищен блок в Плевен.  „ Ясно е кое дете е донесло вейпа в компанията “, оповестиха от прокуратурата и разясниха, че в него е имало наркотично вещество.
От там прецизираха, че всички младежи са на 14-годишна възраст.
Те са се събрали във висока жилищна постройка. „ Компанията се състои шест деца – три момчета и три девойки “, означиха от там.
Те се качват в тази постройка сред 16-я етаж,
който е финален жилищен етаж и таванските пространства. Разполагат се сред пространството сред тях. Децата, които са другари от три учебни заведения използват вейп.
По данни на очевидците починалото дете е използвало по-голямо количество от вейпа.
След това то е показало по нервно държание и безпокойствие, след което потегля да слиза по стълбището към първия етаж на жилищната кооперация, а по пътя момчето е съпроводено с едно от девойки. То споделя, че нещо се случва с него и е желало здравна помощ. Стигайки до седмия етаж там е имало отворен прозорец,
момчето се е доближило до прозореца и е последвало рухване.
Останалите деца са изпаднали в потрес и подават сигнал на 112.
Момчето издъхва в колата за спешна помощ от контузиите.
Образувано е досъдебна произвеждане. Установен е вейпа, който е привързан като материално доказателство.

Очаквайте детайлности!

 

Източник: flashnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР