Прогнозата за времето през уикенда, когато е Гран При на

...
Прогнозата за времето през уикенда, когато е Гран При на
Коментари Харесай

Ще вали ли през уикенда на “Имола”?

Прогнозата за времето през уикенда, когато е Гран При на Емилия-Романя, дава обещание слънце и приятни температури за почитателите по трибуните. От петък до неделя се чака да е слънчево, без упования да има валежи.

Със надпреварата на “Имола ” стартира европейската част от сезона във Формула 1 и сложната и технична италианска писта ще е съществено предизвикателство за водачите и тимовете, като преобладаващото мнение е, че на изсъхнало отборите ще се оправят по-добре, а и по-лесно.
 Хамилтън е убеден, че Ферари има движение, но… Хамилтън е убеден, че Ферари има движение, но…
Очаква се, че температурата на въздуха ще доближи до 22 градуса и занапред ще се види до какъв брой ще се нагрява асфалта през уикенда, защото температурата му ще е решаваща за работата на колите на обособените тимове със сликовете на Пирели, като в случай че е доста горещи, преимуществото е напълно на страната на Макларън.
 Антонели: Надявам се, че в Европа ще съм по-бърз Антонели: Надявам се, че в Европа ще съм по-бърз
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР