продължава да трупа победи в Примера дивисион, след като снощи

...

Четири гола на Меси и пета поредна победа за "Барса"

продължава да натрупа победи в Примера дивисион, откакто нощес разгроми в 5-ия кръг " Ейбар " с 6:1 и реализира пети следващ триумф. Аржентинската суперзвезда на отбора Лионел Меси вкара четири гола, като това е втори хеттрик за него през сезона и има към този момент 8 гола в пет мача.

Меси откри резултата в 20-ата минута от дузпа, откакто Алехандро Галвес събори в наказателното поле Нелсон Семедо. Новото попълнение Паулиньо вкара за 2:0 в 38-ата минута, откакто Денис Суарес му центрира от корнер. За Паулиньо това е втори гол в два мача.

8 минути след началото на второто полувреме Денис Суарес самичък вкара третия гол, засичайки добавка. Вратарят на " Ейбар " Марко Дмитрович избави удар на Меси, само че Суарес притича и довкара кълбото в мрежата.

В 57-ата минута гостите от дребното баско градче върнаха един гол посредством Серхи Енрич, само че единствено раздразниха Меси, който в идващите пет минути им вкара още два гола, а в 87-ата минута оформи и крайното 6:1 след центриране на Алеиш Видал.
Източник: btvnovinite.bg