Проблемът с боклука в София уж беше решен, но всъщност

...
Проблемът с боклука в София уж беше решен, но всъщност
Коментари Харесай

Борис Бонев: Задава се нова криза с боклука в София

Проблемът с боклука в София сякаш беше решен, само че в действителност не е – задава се нова рецесия в проблематичната Зона 3 - регионите " Изгрев ", " Подуяне " и " Слатина ", освен това в летните месеци. При огромните горещини неизвозените боклуци крият и доста опасности за хората, живеещи в тези региони. Още по-голям проблем се обрисува в регион " Изгрев ", където от 1 юли кметът декларира, че стопира да чисти. Определено имаме сериозен проблем в Зона 3, сподели пред БНР – ръководител на групата на " " в Столичния общински съвет.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР