Привържениците на президента Владимир Путин са напът да спечелят изборите

...
Привържениците на президента Владимир Путин са напът да спечелят изборите
Коментари Харесай

Привържениците на Путин водят в местните избори и в атакуваните руски региони

Привържениците на президента Владимир Путин са напът да завоюват изборите за губернатори в цяла Русия, съобщи Ройтерс, базирайки се на първичните данни от преброяването на гласовете, в това число в Курска област, където Въоръжените сили на Украйна са поели надзор над няколко обитаеми места. 

През последните седмици и двамата президенти твърдяха, че биха приветствали медиатори в полемиката

Продължилите три дни локални избори завършиха нощес, като се чака гласоподавателите да изберат подкрепяните от Кремъл претенденти във всичките 21 провели се избори за губернатори, както и членовете на 13 районни и градски изборни органа по цялата страна. 

Резултатите на изборите към този момент са изтълкувани в Русия като избор на доверие за Путин и интервенцията му в Украйна, както към този момент се случи на изборите през март, които удължиха неговия президентски мандат. 

 Днес - слънчево и топло, само че от на следващия ден стартират превалявания и захладнява България 2 мин. Днес - слънчево и топло, само че от на следващия ден стартират превалявания и захладнява  Премиум обслужване и специфични отстъпки за потребителите на А1 с новата услуга „ VIP клиент “ Съдържание от партньори 2 мин. Премиум обслужване и специфични отстъпки за потребителите на А1 с новата услуга „ VIP клиент “  Христанов: Паркингите по границите са завладени от шепа мафиотчета, прилежащите страни желаят да ни заобикалят Тази сутрин 5 мин. Христанов: Паркингите по границите са завладени от шепа мафиотчета, прилежащите страни желаят да ни заобикалят  В Движение за права и свободи създали Пеевски ръководител и го изключили, без да знаят членува ли в партията Тази сутрин 2 мин. В Движение за права и свободи създали Пеевски ръководител и го изключили, без да знаят членува ли в партията  Мъж е грубо нахапан от домашно куче край Кюстендил, до момента в който се готви за съревнование Тази сутрин 2 мин. Мъж е грубо нахапан от домашно куче край Кюстендил, до момента в който се готви за съревнование  Млада жена е открита мъртва в Шумен, има данни за принуждение България 1 мин. Млада жена е открита мъртва в Шумен, има данни за принуждение  Кардиолог: Кофеинът в енергийните питиета може да е гибелен за подрастващите Тази събота и неделя 4 мин. Кардиолог: Кофеинът в енергийните питиета може да е гибелен за подрастващите  Днес - слънчево и топло, само че от на следващия ден стартират превалявания и захладнява България 2 мин. Днес - слънчево и топло, само че от на следващия ден стартират превалявания и захладнява  Премиум обслужване и специфични отстъпки за потребителите на А1 с новата услуга „ VIP клиент “ Съдържание от партньори 2 мин. Премиум обслужване и специфични отстъпки за потребителите на А1 с новата услуга „ VIP клиент “  Христанов: Паркингите по границите са завладени от шепа мафиотчета, прилежащите страни желаят да ни заобикалят Тази сутрин 5 мин. Христанов: Паркингите по границите са завладени от шепа мафиотчета, прилежащите страни желаят да ни заобикалят  В Движение за права и свободи създали Пеевски ръководител и го изключили, без да знаят членува ли в партията Тази сутрин 2 мин. В Движение за права и свободи създали Пеевски ръководител и го изключили, без да знаят членува ли в партията  Мъж е грубо нахапан от домашно куче край Кюстендил, до момента в който се готви за съревнование Тази сутрин 2 мин. Мъж е грубо нахапан от домашно куче край Кюстендил, до момента в който се готви за съревнование  Млада жена е открита мъртва в Шумен, има данни за принуждение България 1 мин. Млада жена е открита мъртва в Шумен, има данни за принуждение  Кардиолог: Кофеинът в енергийните питиета може да е гибелен за подрастващите Тази събота и неделя 4 мин. Кардиолог: Кофеинът в енергийните питиета може да е гибелен за подрастващите

„ Да бъдем почтени: сега се води война. Задачата ни е да победим врага “, съобщи нощес, представен от ТАСС, Дмитрий Медведев, някогашен президент на Русия и сегашен ръководител на ръководещата партия „ Единна Русия “. „ Извънредно значимо е през този интервал да не губим доверието на жителите на Русия, на нашите приятели “, добави той.

В граничната Курска област, в която предишния месец изненадващо навлязоха елементи на Въоръжените сили на Украйна, настоящият губернатор води конкуренцията при повече от половина преброени бюлетини. Алексей Смирнов, който води района от май месец насам, е получил близо 66% от гласовете съгласно ЦИК на Русия. 

В югозападната Липецка област, станала честа цел на украинските удари с дрон, актуалният губернатор и претендент на „ Единна Русия “ Игор Артамонов е получил 80% гласовете при съвсем привършеното им броене. 

Бившият състезателен министър Олег Матицин, също от „ Единна Русия “, води на изборите за място в Държавната дума на Русия в граничната Брянска област, която също постоянно бива подлагана на украински въздушни удари. 

Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР