Приключи първата част от работата на МВР по случая с

...
Приключи първата част от работата на МВР по случая с
Коментари Харесай

МВР шефът за случая с малкия Сашко: Няма данни да е бил отвл...

Приключи първата част от работата на Министерство на вътрешните работи по случая с изгубването на дребния Сашко от Перник. Продължаваме да изясняваме по какъв начин се е стигнало до самото изгубване. Няма данни за похищение, най-малко към този миг. Това сподели пред публицисти в Пловдив служебният министър на вътрешните работи Иван Демерджиев, съобщи кореспондент на " Марица ". 

Министерство на вътрешните работи шефът изрази насладата си от щастливия край с момчето от Перник и посъветва:

" Нека родителите да употребяват модерните мобилни технологии, с цел да знаят къде се намират децата им във всеки един миг ", визирайки джи пи Европейски Съюз в детските дрешки, смарт часовници и т.н. 

" Нека да ги употребяват. Историята със Сашко приключи с положителен край, само че е допустимо идващ случай да няма подобен излаз. 

Относно с задържаните по отношение на гърмежа в Истанбул, Демерджиев уточни, че към момента се открива тяхната съпричастност - до каква степен имат отношение към този атентат, както и към други закононарушения. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР