При засилено присъствие на мъже в черно с характерен вид

...
При засилено присъствие на мъже в черно с характерен вид
Коментари Харесай

И Златко Баретата на поклонението на Ангел Христов в Дупница

При засилено наличие на мъже в черно с присъщ тип и служители на реда мина поклонението на Ангел Христов - Геле, по-популярен като единия от така наречен Братя Галеви.  

Не малко хора се събраха в централния дупнишки храм " Св. Георги ". Сред тях и Златимир Иванов, добре известен като Златко Баретата.

Сред опечалените бяха брачната половинка му Радмила и двете им деца, приятелката на Пламен Галев, близки на Ангел, представители на бившето и сегашното общинско управление на Дупница и Сапарева баня.

На траурната работа участваха и юристите на Братя Галеви - Йонко Гергов и Емил Велинов, Апостол Чакалов - Тоци, Васил Капланов - Каплата, заяви Българска национална телевизия.

Опелото води архиерейският наместник на Дупнишка околия Георги Паликарски. За починалия, който до гибелта си беше разгласен за интернационално търсене, той разгласи:

" Беше някогашен църковен настоятел. Да го изпратим почтено. Той е българин с основна писмен знак. "
 Снимка Българска телеграфна агенция
Пред постройката на църквата имаше доста венци. На един от тях имаше надпис: " От някогашните чиновници от ЦСБОП ".
 Снимка Българска телеграфна агенция

 Снимка Българска телеграфна агенция
Още през вчерашния ден родственици на умрелия желаеха от община Дупница да запазят паркинга при храма, с цел да се обезпечи потока от хора и коли,

В събота вечер се разбра, че единият от така наречен Братя Галеви по тайнствен метод е умрял в дома си в с. Ресилово, до момента в който е търсен от десетилетие с алена бюлетина на Интерпол и с Европейска заповед за арест. Вече някогашният длъжностен вътрешен министър Иван Демерджиев даже стартира екзотичната версия, че ще се ревизира дали Христов е прекосил границата жив. Той назначи две инспекции - на Гранична полиция по какъв начин по този начин е позволила беглеца от правораздаването, както и на ОДМВР-Кюстендил - по какъв начин не е научила, че " видният "  осъден си е у дома.

Πpeз юли 2011 година Πлaмeн Гaлeв и Aнгeл Xpиcтoв бяха пpизнaти зa винoвни зa opгaнизиpaнe нa пpecтъпнa гpyпa и са ocъдeни нa cъoтвeтнo 7 и 5 гoдини зaтвop зa pъĸoвoдeнe нa гpyпa зa peĸeт. Πpeз дeĸeмвpи cъщaтa гoдинa Bъpxoвният ĸacaциoнeн cъд зaпoчвa paзглeждaнeтo нa дeлoтo. Heгoвoтo peшeниe e пpoизнeceнo пpeз мaй 2012 г. – cъcтaв нa BKC нaмaлявa пpиcъдaтa нa Πлaмeн Гaлeв нa пeт гoдини, ĸoитo тoй тpябвa дa изтъpпи в зaтвopничecĸo oбщeжитиe oт oтĸpит вид пpи пъpвoнaчaлeн oбщ peжим. Двамата ca oбявeни зa издиpвaнe, cлeд ĸaтo изчeзвaт пpeди дa влязaт в зaтвopничecĸoтo oбщeжитиe.  Cлyxoвeтe зa мяcтoтo нa тяxнoтo пpeбивaвaнe ги пpaщaxa в paзлични ĸpaищa пo cвeтa: ЮAP, Дoминиĸaнcĸa peпyблиĸa, Cъpбия и дp.
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
Източник: clubz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР