При стрелба рано тази сутрин в бар в Дорал, в

...
При стрелба рано тази сутрин в бар в Дорал, в
Коментари Харесай

Стрелба в предградие на Маями, има жертви и ранени

П ри пукотевица рано тази заран в бар в Дорал, в покрайнините на Маями, щата Флорида, са били убити двама души, а седем са ранени, в това число един служител на реда , предадоха Ройтерс и Асошиейтед прес, базирайки се на локалните управляващи.

Според следователите към 03:30 ч. локално време в бар в комерсиалния център " Сити Плейс Дорал " е избухнал скандал, който прераснал в пердах. Когато охранител се опитал да се намеси, неназован мъж извадил револвер, стрелял по охранителя и го умъртвил, се споделя в изказване на полицията.

Late-night shooting at outdoor mall in Miami suburb leaves two dead and 7 injured.
— Network Axis Group (@NetAxisGroup)
Двама служители на реда от Дорал, които не са били на работа и също са отговаряли за защитата, са отвърнали на огъня, като при престрелката единият от тях е умъртвил стрелеца. Шестима от простреляните са били инцидентни минувачи и гости, а единият от служителите на реда е бил прострелян в крайници, оповестиха от полицията.

* Вижте и това видео от архива ни:  

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР