При резултат 1:1 завърши днешната контролна срещна между Септември (Симитли)

...

Септември и Марек с боево реми в Симитли

При резултат 1:1 приключи днешната контролна срещна сред Септември (Симитли) и Марек (Дупница). Гостите от Дупница поведоха още във 2-ата минута с тъкмо попадение на Милен Иванов. Септември (Симитли) съумя да стопи преднината на дупничани в 45-ата, когато Тодор Траянов осъществя дузпа за домакините.

„ През първото полувреме Марек имаха повече положения и владееха играта, само че през второто полувреме Септември несъмнено беше по – положителният тим на терена “, разяснява след срещата старши треньорът на септемврийци Спас Стоименов. За Септември (Симитли) пропуски направиха Влади Златинов, Георги Божилов и Кристиян Михайлов.Следващата контролна среща на Септември (Симитли) е против Ботев (Ихтиман) като ще се играе на 2-ри февруари.