Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че има задължение“ да

...
Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че има задължение“ да
Коментари Харесай

Тръмп казва, че има „задължение“ да съди Би Би Си за редактиране на реч

Президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп сподели, че има „ обвързване “ да съди Би Би Си за метода, по който част от речта му е била редактирана в документален филм на Панорама.

Говорейки с Fox News, той сподели, че речта му от 6 януари 2021 година е била „ изсечена “ и методът, по който е била показана, е „ измамил “ феновете.

Това е първият път, когато Тръмп приказва обществено по въпроса, откогато юристите му написаха пред BBC и сподели, че ще съди за 1 милиард $ (759 милиона английски лири) обезщетение, в случай че корпорацията не отдръпна, не се извини и не го компенсира.

Говорител на BBC сподели: „ Ние преглеждаме писмото и ще отговорим непосредствено навреме. “

Председателят на BBC Самир Шах по-рано се извини за „ неточност в преценката " по отношение на редакцията.

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР