Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че евентуални разговори между

...
Президентът на САЩ Доналд Тръмп каза, че евентуални разговори между
Коментари Харесай

Тръмп нарече добро нещо евентуалните разговори между двете Кореи


Президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп сподели, че възможни диалози сред Северна Корея и Южна Корея са " положително нещо ", само че увери, че те са резултат от неговата неотстъпчивост по отношение на Пхенян, предадоха международните организации. Това мнение Тръмп изрази в Туитър.

" С всички тези издънили се " специалисти ", които изричат мнението си, някой има вяра ли в действителност, че диалози и разговор ще се състоят сред Северна Корея и Южна Корея, в случай че аз не бях корав, мощен и подготвен да наемам нашата тотална " мощност " против Севера. Те са простаци, само че диалозите са положително нещо! ", гласи туитът на Тръмп.

В последните дни мнозина анализатори изрекоха мнението, че подновяването на междукорейските контакти заплашва да отслаби тактиката за уединяване на
режима в Пхенян, следвана от администрацията на президента Доналд Тръмп, впуснал се още веднъж в ескалираща замяна на реплики с Ким Чен-ун.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР