Георги Иванов за Боби: В последните години беше омаскарен с клевети и лъжи
Президентът на БФС – Георги Иванов, приказва минути откакто научи новината за гибелта на Борислав Михайлов
Иванов съобщи, че „ лъжите и клеветите по адрес на Михайлов “ са довели до неговото положение.
„ Но ние би трябвало всички да си дадем сметка, че всички тези клюки и неистини по негов адрес доведоха до това негово положение. Хората, които в този момент го оплакват, имат огромна виновност за това, което се случи с него. Мога да приказвам с имена, само че тъкмо през днешния ден не “.
„ Борислав Михайлов беше 18 години президент. Много неща се направиха, в последните години беше омаскарен с клюки и неистини, някои хора би трябвало откровено да съжаляват. Разбиха един престиж за българския футбол, освен като футболист. Донесе едни от най-големите триумфи на България, само че и оказа помощ доста за успехите на футбола “.
„ Уважаваме хората, когато си отидат. Същото се случи с Димитър Пенев. Трябва да отдаваме заслуженото на хората, като са живи, не като починат “.
„ Семейството ще има цялостна поддръжка – както за погребението, по този начин и за всички съпътстващи неща, които ще се вършат “.
„ Трябва да даваме почитание на заслужилите хора за българския спорт. Като общество би трябвало да си дадем сметка, да пазим такива идоли и да следваме образеца им. Никой не е бил оценен, като е бил жив. Борислав Михайлов е водач и капитан на националния тим, по този начин и президент на Футоблния съюз. Годините, в които беше той, бяха тежки и сложни. Футболът минава през преход. Не заслужаваше това, което му се случи, откакто загуби президентския пост. Всички би трябвало да скърбим “.
Иванов съобщи, че „ лъжите и клеветите по адрес на Михайлов “ са довели до неговото положение.
„ Но ние би трябвало всички да си дадем сметка, че всички тези клюки и неистини по негов адрес доведоха до това негово положение. Хората, които в този момент го оплакват, имат огромна виновност за това, което се случи с него. Мога да приказвам с имена, само че тъкмо през днешния ден не “.
„ Борислав Михайлов беше 18 години президент. Много неща се направиха, в последните години беше омаскарен с клюки и неистини, някои хора би трябвало откровено да съжаляват. Разбиха един престиж за българския футбол, освен като футболист. Донесе едни от най-големите триумфи на България, само че и оказа помощ доста за успехите на футбола “.
„ Уважаваме хората, когато си отидат. Същото се случи с Димитър Пенев. Трябва да отдаваме заслуженото на хората, като са живи, не като починат “.
„ Семейството ще има цялостна поддръжка – както за погребението, по този начин и за всички съпътстващи неща, които ще се вършат “.
„ Трябва да даваме почитание на заслужилите хора за българския спорт. Като общество би трябвало да си дадем сметка, да пазим такива идоли и да следваме образеца им. Никой не е бил оценен, като е бил жив. Борислав Михайлов е водач и капитан на националния тим, по този начин и президент на Футоблния съюз. Годините, в които беше той, бяха тежки и сложни. Футболът минава през преход. Не заслужаваше това, което му се случи, откакто загуби президентския пост. Всички би трябвало да скърбим “.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




