През последната седмица студенти споделиха своите оплаквания в социалните мрежи

...
През последната седмица студенти споделиха своите оплаквания в социалните мрежи
Коментари Харесай

София: Трицифрени сметки за ток в студентските общежития

През последната седмица студенти споделиха своите недоволства в обществените мрежи за високите цени от начислената им електрическа енергия за месец октомври.

Оказва се, че до момента в който при едни сметките са извънредно ниски, при други сумите стават трицифрени, въпреки потреблението да не дава отговор на сумата.

Във Facebook групата "Общежития СУ " студенти разгласяват фотоси, на които се вижда, че сметките им за ток са на стойност 120-130-140 лева

Започнаха инспекции на стаите с несъразмерна консумация, само че съществена причина може да се каже, че е рецесията, за която от месеци се приказва, както и че потреблението за месец октомври е двойна, изясни пред Българска национална телевизия Антонио Стоичков, ръководител на Студентския съвет на СУ.

Не повече от 100 индивида имат високи сметки за ток, добави той.

В момента образованието в СУ е онлайн, следим ограниченията и развиването на пандемията и се надяваме да върнем студентите под най-безопасната норма, изясни Стоичков.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР