През нощта на 6 август руските сили са атакували районите

...
През нощта на 6 август руските сили са атакували районите
Коментари Харесай

Руснаците удариха Днепропетровска област, повредени са предприятие и инфраструктура

През нощта на 6 август съветските сили са атакували регионите Никопол и Синелников в Днепропетровска област. При офанзивата са развалени дружество, жилищна постройка и инфраструктура. Това предава като се базира на съобщениена ръководителяна Областната военна администрация Сергей Лисак в Telegram.

" Агресорът продължи да нападна Никополска област с безпилотни летателни апарати и артилерия. Тероризираше самите Никопол, Покровска и Марганецка общини. Пламна частна къща – пожарникарите загасиха огъня. Повредени са също дружество и инфраструктура “.

В Межевската община на Синелниковски регион рускте войски са блъснали с БпЛА. Избухнал е пожар, който към този момент е премахнат, и е развалена инфраструктурата.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР