През изминалата седмица се изиграха двубоите от четирите лиги на

...

Няколко обрата в мачовете от АМФЛ - Варна

През миналата седмица се изиграха дуелите от четирите лиги на Аматьорската минифутболна лига-Варна. В тях се получиха няколко обрата с забавни резултати. Най-голямата изненада бе провалянето на водача в Win 1 Parkmart.

Ето какво се случи в този кръг:

Premier лига

Порто-Ди Ес победи с 5:1 АМФК Лудата Банда в Premier лигата на АМФЛ-Варна. Iniesta се разписа два пъти и стана Играч на мача, а по един път точни бяха Драго, Марков и Стефанов. За противника осъществя Петров.

МФК Балерини реализира 12-ия си триумф, като надигра с 5:2 МФК Тича. Хеттрик заби Игнатовски, който стана Играч на мача, а два добави Симеонов. За противника осъществиха Старшината и Вальо.

МФК Монтана би с 4:2 Зеленина, макар че на полувремето изоставаше с 0:2. Кондов и Дакера дадоха задатък на " зелените " през първата част, а след почивката избраният за №1 Камбата осъществя два гола за отбора от Северозапада, а по един прибавиха Станчев и Адвоката.

Fullmax излъга с 3:2 ФК Валекс Бенита. Атанасов, Колца и Павлов осъществиха за триумфа, а Петров и Русков - за противника. За MVP бе определен Симеонов от състава на спечелилите.

МФК Черно море пък записва служебна победа с 5:0 над ФК Флотски Арсенал.

Win 1

MFK TNT - ZARAFA нанесе втора загуба на Parkmart през сезона, откакто го надигра с 3:2 в дуел от 16-ия кръг на Win 1, макар че изоставаше с 0:2 на полувремето. KIKO и Гергиев дадоха задатък на водача в таблицата, а Русев, Иванов и КАСАБОВ донесоха трите точки на " динамитите " след почивката. Именно създателят на победния гол стана Играч на мача.

The Unity не срещна проблеми против МФК Пекарни Чочо и го надигра с 4:0. Христов заби хеттрик и това му донесе премията за Играч на мача, а един гол добави Асад.

Атлетик Провадия пък би със 7:5 Вино и Мезе. Дидо Николов направи следващия си мощен мач, изригвайки с четири попадения, две добави Радича, а едно - Великов, до момента в който съотборникът им Шабанов стана №1 в срещата. За " феновете на масата " осъществиха Вълев (3) и Цветков (2).

МФК Волов се оправи с 4:1 с Дебелият балет. Два пъти прецизен бе Димитров, поради което бе определен за №1 в дуела, а по един път - Василев и Принца. За " балетистите " осъществя Петров.

Лудогорец-Доброплодно надви над iGaming с 6:2. По два пъти се разписаха Иванов (MVP) и Даскалов, а по едно попадение прибавиха Жеков и Петков. За " геймърите " означиха Атанасов и Великов.

Спейс Тийм надигра с 2:1 Бандата на Града. Даката и Букоев се разписаха за триумфа, а техният съотборник Вълчев бе избран за №1 в срещата. За противника означи Ташков.

АФК Албион би с 2:0 Eurotex Boys с попадения на Добата, който си потегли с наградата за MVP.

Win 2

МФК Монтана разруши с 11:1 Розовите Мамби в Win 2. Над всички бе дългогодишният футболист на Спартак (Варна) Васко Боев, който изригна с пет попадения и стана Играч на мача. Четири добави Димитров, а две - Конов. За " змиите " вкара Василев.

МФК Импакт Варна също бе безапелационен - 9:1 над УВСК ВВМУ. Трима футоблисти забиха по два гола - Веселинов, който стана MVP, Деменьтьев и Христов, а по един прибавиха Виков, Бахов и Данков. За " моряците " вкара Императора.

ФК Ария надигра с 6:1 Локдаун.

Castalia се оправи с Шато Вапцаров, побеждавайки с 6:4. Хеттрик заби Колев, който стана Играч на мача, два гола добави Матев, а Даскала порази личната си мрежа. Гочев (2), Маринчо и Йорданов вкараха за изгубилия тим.

АМФК Лудата тайфа и Park the bus записаха служебни победи с по 5:0 надлежно над МЕТРО (Варна) и Пластхим (Аксаково).

Win 3

В Win 3 ФК Филмари би със 7:6 ФК Патриот. С цели пет гола избухна Велев, който справедливо стана Играч на мача, а останалите бяха дело на Радев и Стоев. По два пъти за изгубилия отбор означиха Журналиста и Ропанов, а по един път това сториха Колчев и Ямболския.

ФК Дружба разгроми с 11:0 ФК Сокол. Димов бе над всички, забивайки шест гола, а останалите бяха дело на Боята (3) и Стоянов (2).

ФК Девня надигра Няма Такъв Отбор с 4:2. Кателиев, Иванов, катера и Кателиев се разписаха за отбора от Долината на химията, а за противника точни бяха Павката и Тошко. Николай Кателиев бе избран за MVP.

ФК Горното и FC Lions направиха 4:4. Два гола вкара Ушоклопа, а по един - Томата и Ананаса. За " лъвовете " осъществиха Вълчев и Алекс. Носко от символичните домакини стана Играч на мача.
Източник: moreto.net