Претендентът за влизане в Първа професионална лига Локомотив (София) завърши

...

Локо и Рилецо не се победиха

Претендентът за влизане в Първа професионална лига Локомотив (София) приключи 2:2 с третодивизионния Рилски състезател (Самоков). Старши треньорите на двата тима дадоха късмет на всичките си футболисти и във всяко полувреме излизаха нови 11. Първата част приключи без голове, а в 56-ата минута Марио Йорданов откри резултата в интерес на " железничарите ".
 Локомотив София - Рилски състезател @@@Тихомир Крумов обаче изравни за Рилски състезател в 67-ата, само че Николай Цветков-Демона още веднъж даде преднина на столичани от дузпа в 80-ата минута. Крайното 2:2 оформи бранителят Мамаду от Кот д'Ивоар, който е на проби в Рилски състезател. Бранителят се разписа безусловно в последните секунди на срещата.  Локомотив София - Рилски състезател @@@