Премиерът Стефан Янев свиква Съвета по сигурността в Министерския съвет.

...
Премиерът Стефан Янев свиква Съвета по сигурността в Министерския съвет.
Коментари Харесай

Премиерът Стефан Янев свиква Съвета по сигурността

Премиерът Стефан Янев привиква Съвета по сигурността в Министерския съвет. Вицепремиери, министри и ръководители на специфичните служби ще проучват успеваемостта в бранш " Сигурност " и  необходимостта от по-адекватни ограничения за нейното повишение.  

Дневният ред на съвещанието планува и разискване на ограничения за гарантиране на политическата непоклатимост и нуждата от нови и съответни политики за битка с корупцията. Ще бъдат разисквани и механизмите за съгласуваност и взаимоотношение на структурите в бранш „ Сигурност “. 

Днешното съвещание на съвета е първо за мандата на служебното държавно управление. То идва на фона на рокади по върховете на службите, направени от служебното държавно управление - ДАНС и ГДБОП са с нови ръководители, както и наложените санкции на Съединени американски щати по закона " Магнитски ". 
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР