Левски с открита тренировка
Представителният тим на ПФК „ Левски “ продължава с подготовката за първия мач от плейофната фаза на Първа лига.
Тренировката в четвъртък, 16 април започва в 11:00 часа и ще се организира на стадион „ Георги Аспарухов “.
Заниманието ще бъде намерено за последователи и представители на медиите.
Тренировката в четвъртък, 16 април започва в 11:00 часа и ще се организира на стадион „ Георги Аспарухов “.
Заниманието ще бъде намерено за последователи и представители на медиите.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




