Бойко Борисов: ГЕРБ остава предвидим партньор на САЩ
Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов организира работна среща в София с Артър Милик – представител на Бюрото за европейски и евразийски въпроси към Държавния департамент на Съединени американски щати.
Основен фокус на диалога са били двустранните връзки сред България и Съединените щати, както и задълбочаването на стратегическото партньорство сред двете страни.
Основен фокус на диалога са били двустранните връзки сред България и Съединените щати, както и задълбочаването на стратегическото партньорство сред двете страни.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




