Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов проведе работна среща в София

...
Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов проведе работна среща в София
Коментари Харесай

Бойко Борисов: ГЕРБ остава предвидим партньор на САЩ

Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов организира работна среща в София с Артър Милик – представител на Бюрото за европейски и евразийски въпроси към Държавния департамент на Съединени американски щати.

Основен фокус на диалога са били двустранните връзки сред България и Съединените щати, както и задълбочаването на стратегическото партньорство сред двете страни.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР