Съдът отхвърли и втората жалба на „Капитолия“
Правосъдието удостовери за следващ път, че законът в е един за всички. Снощи съдът отхвърли и второто искане на някогашната автокъща „ Капитолия “ за преустановяване на насилственото унищожаване на противозаконните уреди в Борисовата градина. Това оповестиха от пресцентъра на Столична община.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




