Правителството на Сингапур заяви в четвъртък, че е дало мета

...
Правителството на Сингапур заяви в четвъртък, че е дало мета
Коментари Харесай

Сингапур заплашва глоби за мета с измами с представяне на Facebook

Правителството на Сингапур съобщи в четвъртък, че е дало мета платформи до края на този месец, с цел да вкара ограничения, в това число различаване на лица, с цел да помогне за ограничение на измамите за показване във Фейсбук.

Meta се сблъсква с санкция до 1 милион $ (776 639 долара), в случай че не се съобрази „ без рационално опрощение “, съобщи в изказване на Министерството на вътрешните работи, като прибавя, че не е довело до това, че санкциите до 100 000 $ за всеки ден след крайния период.

Министерството съобщи, че директивата е издадена на META в сряда. Фирмата не отговори незабавно на искане за коментар.

По-рано този месец полицията в Сингапур подреди на META да внедри ограничения за битка с SCAM против реклами, сметки, профили и бизнес страници, представящи основните държавни чиновници на държавните чиновници на своята платформа във Фейсбук. Тази поръчка не пристигна с краен период.

Министерството съобщи, че се следи нарастване на измамниците, експлоатирайки Face...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР