Поводът за срещата бяха двата инцидента, свързани с Попов -

...
Поводът за срещата бяха двата инцидента, свързани с Попов -
Коментари Харесай

Министър Емил Дечев се срещна с кмета на село Бистрица Самуил Попов

Поводът за срещата бяха двата случая, свързани с Попов - от юли 2025 година, когато маскирани влязоха в постройката на кметството и палежът на персоналния му автомобил и входната врата на дома му от началото на тази седмицата.

Министърът се ангажира да изиска от способените структури в Министерство на вътрешните работи информация за придвижването на сигналите, подавани от кмета, и подхванатите дейности по тях.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР