Министър Емил Дечев се срещна с кмета на село Бистрица Самуил Попов
Поводът за срещата бяха двата случая, свързани с Попов - от юли 2025 година, когато маскирани влязоха в постройката на кметството и палежът на персоналния му автомобил и входната врата на дома му от началото на тази седмицата.
Министърът се ангажира да изиска от способените структури в Министерство на вътрешните работи информация за придвижването на сигналите, подавани от кмета, и подхванатите дейности по тях.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




