Поставеният под №6 Адриан Андреев стартира успешно участието си в

...

Още една българска тенис победа в САЩ

Поставеният под №6 Адриан Андреев започва сполучливо присъединяване си в шампионата на корав корт в Бейкърсфилд (САЩ) от календара на интернационалната федерация (ITF).

В I кръг на схемата с награден фонд $25 000 българинът победи ирландеца Осгар О′Хойсин с 6:4, 7:5 след близо 2 часа игра, оповестява БФТ.

20-годишният Адриан реализира единствения пробив в I сет в седмия гейм и затвори частта за 51 минути. Във II сет Андреев загуби подаването си във втория гейм и изостана с 0:3, само че в петия съумя да върне брейка, а в 11-ия проби още един път и затвори дуела с втория си мачбол след 1:55 ч. на корта.
 Фантастичен Григор Димитров е на 1/4-финал в Индиън Уелс без изгубен сет

Елиминира Джон Иснър

На 1/8-финалите Адриан Андреев ще срещне участващия с " уайлд кард " представител на домакините Бруно Кузухара.